Parkgondozó munkakör

A Szegedi Környezetgazdálkodási Nonprofit Kft. munkatársat keres zöldfelület-fenntartási feladatok ellátására.

Feladatok:

  • Évszaknak megfelelő kertészeti és köztisztasági munkák végzése Szeged város közterületein (pl.: fűnyírás, növény ültetés, lombgyűjtés, öntözés, növényvédelmi feladatok ellátása, síkosságmentesítés, burkolat takarítás)

Elvárások:

  • Önálló munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Terhelhetőség
  • Fegyelmezett és precíz munkavégzés

Előny:

  • Szakmai tapasztalat
  • Szakirányú képesítés
  • Kertészeti kisgépek használatában való jártasság (fűnyíró, motoros fűkasza, sövénynyíró, lombfúvó stb.)

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér
  • Önálló munkavégzés, változatos, érdekes, sokrétű feladatok
  • Egy műszakos munkarend (6:00 – 14:30)
  • Egyéb juttatások: cafeteria

Munkavégzés helye: Szeged

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, akkor jelentkezzen munkanapokon 07:00 -15:00 óra között telefonon (62/ 777-255), vagy küldje el önéletrajzát az allas@szkht.hu e-mail címre.

A pályázók adatait a „www.szkht.hu” weboldalon található „Adatkezelési tájékoztatóban” foglaltak szerint kezeljük.

Elérhetőségeink

Szegedi Környezetgazdálkodási Nonprofit Kft.

Ügyfélszolgálati iroda
  • 6728, Szeged, Stefánia 6.
  • Hétfő, Kedd, Szerda: 8:00-15:00
    Csütörtök: 7:00-19:00
    Péntek: 8:00-13:00
    Szombat, Vasárnap és Ünnepnapokon ZÁRVA
Fogyasztóvédelmi referens, panaszkezelés, integritás bejelentés
Közterület fenntartás
Közlekedésszervezés ügyfélszolgálat

Konténer rendelés

Rendelésfelvétel
  • H-CS: 7.00-15.30
  • P: 7.00-14.00
  • SZO-V és ünnepnapokon: zárva
http://www.szegedvaros.hu/ http://sasmob-szeged.eu/ https://facebook.com/Szkht