Kontrolling munkatárs

Szeretne egy társadalmilag felelős, stabil vállalatnál dolgozni, ahol nap mint nap számtalan település, intézmény és család számára járulhat hozzá az alapvető városüzemeltetési és hulladékgazdálkodási szolgáltatások biztosításához?
Amennyiben a válasza igen, csatlakozzon a Szegedi Környezetgazdálkodási Nonprofit Kft. csapatához,

  • • ahol a szakmai tudását szélesítheti és kiváló szakemberekkel működhet együtt,
    • ahol rendszeres képzések által az egyéni fejlődést is támogatjuk,
    • ahol családbarát, közvetlen, barátságos légkör fogadja.
Leendő kollégánk az alábbi feladatokban fog részt venni:

  • • Adatszolgáltatások, elemzések, tervek, terv-tény kimutatások, rendszeres és ad hoc riportok készítése;
  • • A társaság éves üzleti tervének és költségvetési koncepciójának, éves és évközi beszámolójának elkészítése;
  • • Költségelemzések, hatékonyság, gazdaságossági számítások készítése;
  • • Elemző módszerek kialakítása, az önköltségszámítás folyamatának szabályozása, alkalmazása;
  • • Vezetői információs rendszer üzemeltetése és fejlesztése;
  • • Kontrolling-, tervezési- és riporting folyamatok, valamint az azt támogató IT megoldások fejlesztése, működtetése;
  • • A társaság teljesítményének mérésére alkalmas feladat-, teljesítmény-, kapacitás-, eredményesség- és hatékonysági mutatószám-rendszer kialakítása, működtetése és fejlesztése;
  • • MOHU hulladékgazdálkodási koncessziós fuvarszervezési feladatok koordinálása

A munkakör betöltéséhez szükséges követelmények:

  • • Felsőfokú végzettség (preferáltan gazdasági/pénzügyi területen), minimum 2 év releváns kontrolling tapasztalat;
    • Analitikus, elemző gondolkodásmód, nagyfokú precizitás;
    • Magabiztos és magas szintű MS Office (kiemelten Excel adatbázisok) ismeret;
    • Kiváló logikai képesség, proaktivitás, megbízhatóság, önálló munkavégzés, jó együttműködési készség.

Amit mi biztosítunk:

  • • Értékteremtő feladatokat, kihívásokat, fejlődési lehetőséget;
    • Stabil vállalati és szakmai hátteret;
    • Hosszú távú munkalehetőséget;
    • Lendületes, fiatalos csapatot, magas szintű szakmai tudással;
    • Gondoskodó, megbecsülést nyújtó munkahelyet, ahol öröm dolgozni;
    • Versenyképes juttatási csomagot.

Munkavégzés helye: Szeged, Városgazda u.4.

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, akkor küldje el jelentkezését az  allas@szkht.hu e-mail címre.

A pályázók adatainak kezelése a Szegedi Környezetgazdálkodási Nonprofit Kft. weboldalán található „Adatkezelési tájékoztatóban” foglaltak szerint történik.

Elérhetőségeink

Szegedi Környezetgazdálkodási Nonprofit Kft.

Ügyfélszolgálati iroda
  • 6728, Szeged, Stefánia 6.
  • Hétfő, Kedd, Szerda: 8:00-15:00
    Csütörtök: 7:00-19:00
    Péntek: 8:00-13:00
    Szombat, Vasárnap és Ünnepnapokon ZÁRVA
Fogyasztóvédelmi referens, panaszkezelés, integritás bejelentés
Közterület fenntartás
Közlekedésszervezés ügyfélszolgálat

Konténer rendelés

Rendelésfelvétel
  • H-CS: 7.00-15.30
  • P: 7.00-14.00
  • SZO-V és ünnepnapokon: zárva
http://www.szegedvaros.hu/ http://sasmob-szeged.eu/ https://facebook.com/Szkht