Zöldterület fenntartási csoportvezető

Gyakorlattal rendelkező munkatársat keresünk zöldterület fenntartási munkák szervezésére, irányítására, ellenőrzésére.

Feladatok:

  • Évszaknak megfelelő zöldterületi munkák szervezése, irányítása, ellenőrzése.
  • Munkacsoportok közvetlen irányítása, napi feladatok kiadása, ellenőrzése, motiválása

Elvárások:

  • Legalább középfokú szakirányú végzettség
  • Legalább felhasználói szintű számítógépes ismeret, jártasság a Windows Office programjaiban
  • B kategóriás jogosítvány
  • Legalább 3 év szakmai és vezetői tapasztalat
  • Tárgyalóképesség
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Kiváló szintű problémafelismerő, elemző és – megoldó képesség
  • Terhelhetőség

Előny:

  • Szakmai tapasztalat zöldterület fenntartásban
  • Nagyobb csoport irányításában szerzett tapasztalat
  • Jó kommunikációs képesség
  • Helyismeret

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér
  • Önálló munkavégzés, érdekes, sokrétű feladatok, szakmai kihívásokkal teli munkakörnyezet
  • Egy műszakos munkarend
  • Változatos csapatmunka

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, akkor küldje el önéletrajzát az allas@szkht.hu e-mail címre.

A pályázók adatait a Szegedi Környezetgazdálkodási Nonprofit Kft. weboldalán található „Adatkezelési tájékoztatóban” foglaltak szerint kezeljük.

Elérhetőségeink

Szegedi Környezetgazdálkodási Nonprofit Kft.

Panaszkezelés
Fogyasztóvédelmi referens
Ügyfélszolgálati iroda
  • 6728, Szeged, Stefánia 6.
Nyitvatartás
  • H-SZ: 8.00-15.00
  • CS: 7.00-19.00
  • P:8.00-13.00
  • SZO-V és ünnepnapokon: zárva
Közterület fenntartás
Közlekedésszervezés

Konténer rendelés

Rendelésfelvétel
  • H-SZ: 7.00-15.30
  • CS: 7.00-14.00
  • P: 8.00-13.00