Gépjárművezetői munkakör

Azonnali kezdéssel gépjárművezetői munkakör betöltésére társaságunk munkavállalót keres.

Főbb feladatok, munkák:

Évszaknak megfelelő útfenntartói feladatok ellátása

Elvárások:

    • Hivatásos jogosítvány,
    • PÁV III alkalmassági igazolás,
    • GKI kártya,
    • Digitális tachográf kártya
    • Nehézgépkezelői vizsgával rendelkezik (új hatósági OKJ bizonyítvány / 5631 vagy 5632 gépcsoportba tartozó vizsgabejegyzéssel)
    • Megbízhatóság
    • Többműszakos munkarend vállalása

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, akkor jelentkezzen munkanapokon 07.00 -15.00 óra között személyesen a központi telepünkön (Szeged, Városgazda sor 1.), vagy küldje el önéletrajzát az allas@szkht.hu e-mail címre.

A pályázók adatait a Szegedi Környezetgazdálkodási Nonprofit Kft. weboldalán található „Adatkezelési tájékoztatóban” foglaltak szerint kezeljük.

Elérhetőségeink

Szegedi Környezetgazdálkodási Nonprofit Kft.

Ügyfélszolgálati iroda
  • 6728, Szeged, Stefánia 6.
  • H-SZ: 8.00-15.00
  • CS: 7.00-19.00
  • P:8.00-13.00
  • SZO-V és ünnepnapokon: zárva

Fogyasztóvédelmi referens, panaszkezelés
Közterület fenntartás
Közlekedésszervezés

Konténer rendelés

Rendelésfelvétel
  • H-SZ: 7.00-15.30
  • CS: 7.00-14.00
  • P: 8.00-13.00