Útügyi ügyintéző munkatárs

A Szegedi Környezetgazdálkodási Nonprofit Kft. – Közterület fenntartási divízió Útkezelő-, híd- és vízügyi csoportja azonnali kezdéssel Útügyi ügyintéző munkatárs munkakör betöltésére munkavállalót keres.

Főbb feladatok, munkák:
  • • a közút állagát érintő beavatkozások véleményezése
    • közutak nem közlekedési célú igénybevételének ügyintézése
    • egyéb forgalomtechnikai feladatok ügyintézése
    • tervezőkkel, kivitelezőkkel történő egyeztetés
    • lakossági és egyéb panaszok kezelése
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • • Szakirányú középfokú végzettség
  • • B kategóriás jogosítvány
    • Felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások) ismerete,
    • Jó szintű problémamegoldó-készség
    • Jó szintű kommunikációs készség írásban és szóban
    • Terhelhetőség, stressz tűrő képesség
    • Önálló munkavégzés
    • Precizitás, megbízhatóság
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • • Út- és mélyépítési feladatok ellátásával kapcsolatos szakmai gyakorlat,
  • • Azonos vagy hasonló munkakörben szerzett gyakorlat,

Amit kínálunk:
  • • azonnali munkába állási lehetőség
  • • határozatlan idejű munkaszerződés
  • • hosszú távú munkalehetőség
  • • egy műszakos munkarend
  • • próbaidő után Cafeteria juttatás
Munkavégzés helye: Szeged, Bajai út 17.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, akkor kérjük küldje el önéletrajzát a kozter@szkht.hu e-mail címre. A pályázók adatait a „www.szkht.hu” weboldalon található „Adatkezelési tájékoztatóban” foglaltak szerint kezeljük.

Elérhetőségeink

Szegedi Környezetgazdálkodási Nonprofit Kft.

Ügyfélszolgálati iroda
  • 6728, Szeged, Stefánia 6.
  • Nyitvatartás:
  • Hétfő, Kedd, Szerda: 8:00-15:00
    Csütörtök: 7:00-19:00
    Péntek: 8:00-13:00
    Szombat, Vasárnap és Ünnepnapokon ZÁRVA
Fogyasztóvédelmi referens, panaszkezelés, integritás bejelentés
Közterület fenntartás
Közlekedésszervezés ügyfélszolgálat
  • 6723 Szeged, József Attila sgt. 39.
  • Hétfő, Kedd, Szerda: 08:00-17:00
    Csütörtök: ZÁRVA
    Péntek: 08:00-14:00
  • 62/777-222

Konténer rendelés

Rendelésfelvétel
  • H-CS: 7.00-15.30
  • P: 7.00-14.00
  • SZO-V és ünnepnapokon: zárva