Közútkezelő és Útfenntartó útügyi ügyintéző

A Szegedi Környezetgazdálkodási Nonprofit Kft. Útkezelő-, híd-, vízügyi csoportja munkatársat keres Közútkezelő és Útfenntartó útügyi ügyintéző feladatok ellátására.

Feladatok:

  • Ütemszerinti bejárások végzése,
  • A bejárásokról nyilvántartás, jelentés, napló vezetése,
  • Ellenőrzi és dokumentálja a közutak állapotát,
  • Ellenőrzi a közúti forgalomirányító jelzéseket, és útburkolati jeleket,
  • Forgalomszervezéssel kapcsolatban javaslatot tesz,
  • Közreműködik az elrendelt ideiglenes és végleges forgalmi rend módosítások kialakításában,
  • Részt vesz a közúti jelzések helyreállításában,

Elvárások:

  • B kategóriás jogosítvány
  • Önálló munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Megbízható, pontos és igényes munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Szakmai tapasztalat
  • Szakirányú képesítés
  • Helyismeret

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér
  • Önálló munkavégzés, változatos, érdekes, sokrétű feladatok
  • Egyéb juttatások: béren kívüli juttatás, kedvezményes étkezési lehetőség

Munkavégzés helye: Szeged közigazgatási területe

A pályázók adatainak kezelése a Szegedi Környezetgazdálkodási Nonprofit Kft. weboldalán található „Adatkezelési tájékoztatóban” foglaltak szerint kezeljük.

Elérhetőségeink

Szegedi Környezetgazdálkodási Nonprofit Kft.

Ügyfélszolgálati iroda
  • 6728, Szeged, Stefánia 6.
  • Hétfő, Kedd, Szerda: 8:00-15:00
    Csütörtök: 7:00-19:00
    Péntek: 8:00-13:00
    Szombat, Vasárnap és Ünnepnapokon ZÁRVA
Fogyasztóvédelmi referens, panaszkezelés, integritás bejelentés
Közterület fenntartás
Közlekedésszervezés ügyfélszolgálat

Konténer rendelés

Rendelésfelvétel
  • H-CS: 7.00-15.30
  • P: 7.00-14.00
  • SZO-V és ünnepnapokon: zárva
http://www.szegedvaros.hu/ http://sasmob-szeged.eu/ https://facebook.com/Szkht