Közbeszerzési ügyintéző

Társaságunk gyakorlattal rendelkező munkatársat keres közbeszerzési referensi, ügyintézői feladatok ellátására.

Feladatok:

  • együttműködés a társosztályokkal a közbeszerzési eljárások előkészítésében,
  • közbeszerzési eljárás lebonyolításában való közreműködés, a felelős akkreditált szaktanácsadóval,
  • EKR rendszer kezelése, használata,
  • üzleti terv összeállításában közreműködés,
  • közbeszerzési terv összeállítása,
  • közreműködés a becsült érték meghatározásában, a Kbt. szerinti ún. egybeszámítási szabály figyelembevételével,
  • javaslattétel az eljárási rezsimre és eljárás típusra,
  • javaslattétel az értékelési szempontrendszerre, az elbírálási szempontokra,
  • bíráló bizottság összetételére vonatkozó javaslattétel, megbízólevelek és összeférhetetlenségi nyilatkozatok elkészítése,
  • bíráló bizottság üléseinek szervezése és dokumentálása,
  • az ajánlattevők által feltett jogi-közbeszerzési kérdések, kiegészítő tájékoztatás, kérések megválaszolásában közreműködés, az esetleges konzultációk, helyszíni bejárások megtartása,
  • a beérkezett ajánlatok értékelésében, bírálatában közreműködés,
  • szükség esetén a hiánypótlási felhívások, felvilágosítás kérések megválaszolásában közreműködés
  • a belső ellenőrzéssel való együttműködés

Elvárások:

  • Legalább középfokú közbeszerzési szakirányú végzettség
  • Többéves beszerzési/közbeszerzési tapasztalat
  • Tárgyalóképesség
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Kiváló szintű problémafelismerő, elemző és - megoldó képesség
  • Terhelhetőség
  • Jó kommunikációs képesség

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér
  • Önálló munkavégzés, érdekes, sokrétű feladatok, szakmai kihívásokkal teli munkakörnyezet
  • Egy műszakos munkarend
  • Változatos csapatmunka

Munkavégzés helye: Szeged

Amennyiben a hirdetésünk felkeltette érdeklődését, akkor küldje el önéletrajzát az allas@szkht.hu e-mail címre.

A pályázók adatait a Szegedi Környezetgazdálkodási Nonprofit Kft. weboldalán található „Adatkezelési tájékoztatóban” foglaltak szerint kezeljük.

Elérhetőségeink

Szegedi Környezetgazdálkodási Nonprofit Kft.

Ügyfélszolgálati iroda
  • 6728, Szeged, Stefánia 6.
  • Nyitvatartás:
  • Hétfő, Kedd, Szerda: 8:00-15:00
    Csütörtök: 7:00-19:00
    Péntek: 8:00-13:00
    Szombat, Vasárnap és Ünnepnapokon ZÁRVA
Fogyasztóvédelmi referens, panaszkezelés, integritás bejelentés
Közterület fenntartás
Közlekedésszervezés ügyfélszolgálat
  • 6723 Szeged, József Attila sgt. 39.
  • Hétfő, Kedd, Szerda: 08:00-17:00
    Csütörtök: ZÁRVA
    Péntek: 08:00-14:00
  • 62/777-222

Konténer rendelés

Rendelésfelvétel
  • H-CS: 7.00-15.30
  • P: 7.00-14.00
  • SZO-V és ünnepnapokon: zárva